Fogorvoslátogató (Budapest)

Fogorvoslátogató / Dental sales / Fogászati értékesítés

Az új munkáltatód

Piacvezető partnerünk fogászati termékek vezetői közé tartozik nem csak Magyarországon, de szerte a világon. Jelenleg bővülésen mennek keresztül, ezért új kollégájuk keresik. Csatlakozz hozzájuk Fogorvoslátogatóként!

Feladataid Fogorvoslátogatóként

  • termékek bemutatása fogászati szakembernek,
  • fogászati rendelők és egyetemek rendszeres és önálló látogatása,
  • meghatározott termékportfólió értékesítése fogorvosok, dentálhigiénikusok számára,
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • új üzleti kapcsolatok kialakítása a fogászati közösség szereplőivel és a meglévő kapcsolatok ápolása,
  • napi tevékenységek önálló tervezése.

Mire lesz szükséged Fogorvoslátogatóként

  • dentálhigénikus vagy fogászathoz köthető végzettség,
  • fogorvoslátogatóként vagy hasonló pozícióban és területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • meggyőző fellépésű és jó megjelenésű, határozott személyiség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • gépjármű-vezetői engedély és vezetési tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • önálló, csapatjátékos munkavégzés.

Mit ajánl partnerünk

  • az alap juttatáson felül bónusz, cafeteria,
  • céges autó személyes használatra is,
  • betanulási, hosszútávú fejlődési lehetőség.

Mit kell tenned most

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz és töltsd fel frissített angol vagy magyar önéletrajzod!

Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Budapest
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1183181